Avrupadan HaberlerHaberler

Alevi Medyası ‘na Fransa Alevi Kadınlar Birliği’ nden Destek

Alevi Medyası ‘na son dönemlerde havuz medyası tarafından yapılan inkar ve karalama politikasına Fransa Alevi Kadınlar Birliği’ nden destek geldi.

Sosyal medya hesabından bildirgede Fransa Alevi Kadınlar Birliği “Alevilerin Sesi” dergisine abone olma çağrısında bulundu.

Fransa Alevi Kadınlar Birliği sosyal medya üzerinden Alevi Medya ‘sına desteği şöyle devam etti:

“Basın kitleler için önemli bir güçtür. Bu güç toplumu aydınlatır, bilinçlendirir, haber verir, tartışan ve konuşan bir toplum haline getirir. Günümüzde basın büyük sermaye güçlerinin, iktidarların, gölgesinde can çekişse de hala özgür ve bağımsız haber yapmakta ısrar edenler de yok değil.

Bu basın organlarımızdan görsel olarak Yol TV’miz, yazılı olarak “Alevilerin Sesi ” dergimizden gururla bahsedebiliriz. Bu yayın organlarımız mevcut iktidar tarafından her an hedef gösterilse de gerek içeriği, gerek yayın politikası olarak doğru haberciliği yapmakta kararlı.

Gücünü gerçek ve ahlaklı haber yapmaktan alıyor ve halkı kandırmak ve bunun için belli bir zümreyi arkasına alıp, kalemini bunun için kullanmayanların yayın organları olarak haklı yerini kazandılar.

Fransa Alevi kadınlarımız basınımızın daha güçlü ve özgür olmasını hepimizin omuz vermesiyle, desteğiyle olacağını söylüyorlar. Bunun için “Alevilerin Sesi” dergisine abone oldular ve herkese abone olmaları İçin çağrı yapıyorlar.”

Fransa Alevi Kadınlar Birliği

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberde Dikkatinizi Çekebilir!
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün