Avrupadan Haberler

Britanya Demokratik Güçbirliği, Saldırıları Tower Bridge’de protesto edecek

31 gencin katledildiği Suruç katliamı ile beraber AKP hükümetinin IŞİD’i bahane ederek tüm demokratik, sol-sosyalist çevrelere yönelik başlattığı saldırılar Tower Bridge’te protesto edilecek.

Britanya Demokratik Güçbirliği’nin bir haftadır aralıksız olarak sürdürdüğü protesto eylemleri devam ediyor. Londra’nın sembol yerlerinden birisi olan Tower Bridge’te, iki gündür devam eden hava saldırıları, ülke genelinde devam eden tutuklamalar ve İstanbul’da bulunan Gazi Cemevine yönelik polislerin saldırıları protesto edilecek.

İstanbul Bağcılar’da polis tarafından kendi evinde katledilen ve iki gündür Gazi cemevinde bekletilen Günay Özaslan’ın defnedilmesine izin verilmiyor.

Britanya Demokratik Güçbirliği tarafından yapılan açıklamada ‘Türk devletinin yürüttüğü saldırılara karşı, Birlikte direniş zamanıdır’ denilerek Londra’da yaşayan tüm demokrat çevrelere eyleme destek verme çağrısı yapıldı.

Tarih: 27.07.2015 (Pazartesi)

Saat: 18:00

Yer: Tower Bridge

Adres: Tower Bridge Road, London, SE1 2UP

En yakın metro istasyonu: London Bridge Station (Northern Line) ve Tower Hill Station (District ve Circle line)

Otobüsler: 43, 15, 42, 78,100, RV1.

http://www.sizehaber.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün