Türkiyeden Haberler

Gülsüm Elvan:’Ne hırsızlık yaptın da bizi bastırmaya çalışıyorsun?’

AKP’nin ‘kadrolu’ türkücülerinden Yavuz Bingöl’ün ”Erdoğan’ın annesine küfür edildiği için o da Berkin’in annesini yuhalattı. Bu insani bir durumdur” sözlerine Elvan ailesi tepki gösterdi

Yavuz Bingöl’ün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘avukat’lığını yaptığı bu sözlerini Elvan ailesi, Ankara yolunda öğrendi. Berkin’in babası Sami Elvan, ‘Bu kadar vicdansızlık olmaz’ sözüyle isyan etti. Sami Elvan, “Ne diyeyim, artık ne diyebilirim? Siz olsanız ne dersiniz? Halk diyor zaten diyeceğini… Biz Yavuz Bingöl’ü annesinden dolayı tanıdık. Alevi toplumunun ekmeğini yemiş birinin bu kadar nankörlük etmesi çok acı. Bu kadar vicdansızlık olmaz” diye konuştu.

‘İLK KONSERİNDE BENİ YUHALAT!’
‘O meydanda olsan sende beni yuhalayacak mıydın?’ diye soran Gülsüm Elvan ise, ‘İlk konserinde çık beni yuhalat!’ sözleriyle Bingöl’e tepkisini gösterdi.

Gülsüm Elvan şunları söyledi:

Ne hırsızlık ne arsızlık yaptın da bizi bastırmaya çalışıyosun? O meydan da olsan sende yuhalayacak mıydın? Ne ben, ne de ailem bizi yuhalatanın da yuhalayanın da annesini tanımayız, ismini bile bilmeyiz, ağzımızdan asla kötü söz söylemez, aklımızdan ve kalbimizden asla kötü düşünce geçirmeyiz.

Ancak biz seni dünyaya getiren o güzel kadını tanırız, ellerinden öper, önünde saygıyla eğilir ve olur da bir haddini bilmez ona dil uzatırsa bedenimizi siper ederiz. Sen yine de o onurlu ve güzel kadına laf etme şerefsizliğini gösteren bir alçak olursa, çık ve ilk konserinde beni; Berkin Elvan’ın annesi Gülsüm’ü yuhalat. Gocunmam, yaralanmam, üzülmem. Derim ki, Şahsenem bacı anamdır, ona gelen bana gelsin.

BİNGÖL: AHMET HAKAN SÖZLERİMİ ÇARPITTI, GÜLSÜM ANNEYİ ELLERİNDEN ÖPERİM
Yavuz Bingöl, Elvan ailesinin ve kamuoyunun tepkisine karşın bir açıklama yaparak Ahmet Hakan’ın sözlerini çarpıttığını iddia etti ve ‘Gülsüm annenin ellerinden öperim’ dedi. Bingöl açıklamasında “Ahmet Hakan sözlerimi olduğu gibi yayınlayıp beni sizlere doğru taşısaydı, bir daha asla bu sütunlarda olmayacaktım! Gülsüm Anneyi ellerinden beni doğru algılayan tüm insanları kalplerinden öperim” sözlerini kullandı.

http://www.birgun.net/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün