Türkiyeden Haberler

Ahmet Hakan’dan Yavuz Bingöl’e yanıt

Ahmet Hakan’dan Twitter’da, Yavuz Bingöl’ün ‘söyleşide bazı eksik bölümlerin olduğu’ iddiası ile ilgili paylaşım…

Sanatçı Yavuz Bingöl, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’a verdiği röportajda  Berkin Elvan’ın annesinin yuhalatılması konusundaki sözlerinin tam verilmediğini bu yüzden tepkilere maruz kaldığını öne sürmüştü.

Yavuz Bingöl açıklamasında “Ahmet Hakan sözlerimi olduğu gibi yayınlayıp beni sizlere doğru taşısaydı, bir daha asla bu sütunlarda olmayacaktım! Gülsüm Anneyi ellerinden beni doğru algılayan tüm insanları kalplerinden öperim” ifadelerini kullandı. Sonraki tweet’inde de “Gülsüm anne başta olmak üzere berkinin tüm ailesinden özür dilerim.. Benim demek istediğim bu değildi ki.. Böyle anlaşılması beni de üzdü.” yazdı.

AHMET HAKAN’DAN YANIT

Sosyal medyada çok tartışılan Yavuz Bingöl röportajını yapan Ahmet Hakan ise Twitter’dan, Yavuz Bingöl’ün “söyleşide bazı eksik bölümlerin olduğu” iddiasına yanıt verdi.

Ahmet Hakan, “yavuz bingöl’ün “berkin elvan’ın annesi ve yuhalanması” meselesiyle ilgili söylediği sözlerin tamamı… kasetten canlı… yarın hürriyet’te” yazdı.

http://www.demokrathaber.net/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Haberde Dikkatinizi Çekebilir!
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün