Türkiyeden Haberler

Halkımız Yavuz Bingöl’e en güzel cevabı vermiştir

Gezi Parkı Direnişi sırasında evinden ekmek almak için çıktığı sırada polisin attığı biber gazı fişeğiyle başından vurulan ve 269 gün komadan kaldıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan’ın ailesi Halk TV’ye konuk oldu.

Sami Elvan, “Bugün Ankara’ya TBMM Başkanı sayın Cemil Çiçek’le görüştük. Yaşadığımız hukuksuzlukları kendisine anlattık. Kendisi bizi iyi karşıladı” dedi. Berkin Davası’nda hukuksuzluklara dikkat çeken Baba Elvan, yarın Meclis’te sayın Hüseyin Aygün’le basın açıklaması yapacağız. Bizim evde çocuğumuz yok. Berkinimiz toprak altında. Berkinimizi vuranlar hala verdiğimiz vergilerle maaşlarını alıyorlar” dedi.

Berkin’in babası Sami Elvan yarın Hüseyin Aygün’le basın açıklaması yapacaklarını ifade ederek “Bugün Ankara’da  Cemil Çiçek’le görüştük. Kendisi bizi iyi karşıladı. Berkin davasındaki hukuksuzlukları kendisine anlattık” dedi.

“HALK YAVUZ BİNGÖL’E GEREKEN CEVABI VERMİŞTİR”
Yavuz Bingöl’ün, “Erdoğan Berkin Elvan’ın annesini yuhalattı çünkü onun da ölmüş annesine küfredilmişti” şeklindeki açıklamasını da değerlendiren acılı anne baba sözlerini şöyle sürdürdü:

Gülsüm Elvan:
Özür açıklamasının bizim için bir anlamı yok.

Sami Elvan:
Sabah böyle birşeyle karşıllaştığımızda beynimizden vurulmuşa döndük. Şaka sandık. Öğlene kadar bekleyelim dedik. Belki bir yanlış anlaşılma olur diye. Biz şuna inanıyoruz. Berkin gerçekten halkın çocuğu. İnsanlar Berkin’i kardeşi bilip sahiplenmişler. Halkımız çok güzel bir şekilde cevap vermişler.

“BERKİN’İN TELEFONUNDAKİ YAVUZ BİNGÖL ŞARKILARINI SİLECEĞİM”
Berkin’in telefonunda hala Yavuz Bingöl’ün türküleri var. İstanbul’a döndüğümüzde onları sileceğim.

“YAVUZ BİNGÖL’E EN GÜZEL CEVABI KARDEŞİ VERMİŞ”
Bizler kesinlikle Yavuz Bingöl’ün ismini ağzımıza almayacağız. Yavuz Bingöl’e en güzel cevabı da kardeşi vermiş.

“ÇOCUĞUMUN KATİLİ ERDOĞAN”
Gülsüm Elvan
Yine söylüyorum benim çocuğumun asıl katili Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün